Loading…
Turan largohet përfundimisht nga Barcelona, kthehet në vendlindje
  • 13/01/2018 | 09:38

...

Arda Turan është pranë zyrtarizimit të transferimit në vendlindjen e tij te skuadra e Basaksehir.


Arda Turan është duke kaluar orët e fundit si futbollist i Barcelonës.

Mesfushori është pranë zyrtarizimit të transferimit në vendlindjen e tij te skuadra e Basaksehir, raporton e përditshmja sportive katalane “Sport”.

Turan ka vendosur të largohet nga Camp Nou pasi nuk ka arritur të zë vend në formacionin bazë të trajnerit Ernesto Valverde, përcjell “lajmi.net”.

Së fundmi ai iu ofrua Milanit por klubi nga San Siro hodhi poshtë mundësinë e transferimit të tij.

Turan duket i vendosur të rikthehet në vendlindjen e tij te ekipi i Basaksehir.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë