Loading…
U kthye në tunel dhe vazhdoi në drejtim të kundërt…
  • 05/03/2018 | 13:30

...

Nganjëherë nuk është vetëm çështje e budallallëkut, por edhe e egoizmit dhe e mungesës së vlerave elementare njerëzore.


Një rast i tillë ka ndodhur në Sllovaki, ndërsa është kapur nga kamerat e sigurisë.

Drejtuesi i veturës e gaboi rrugën në autostradë dhe hyri në një tunel, e kur e kuptoi vendosi të kthehet mbrapsht dhe të vozisë në drejtimin e kundërt, transmeton GazetaMetro.net

Vërtetë për tu habitur se si me këtë rast nuk ndodhi ndonjë fatkeqësi. Në fund ai ia arrin të dalë në drejtimin të cilin e kërkonte. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë