Loading…
U tha se është në lidhje me Ilda Bejlerin, flet deputeti i PD’së
  • 13/03/2018 | 14:19

...

Ai nuk ishte prononcuar asnjëherë, përderisa moderatoren Ilda Bejleri e kishin bombarduar me pyetje rreth lidhjes së saj me deputetin Klevis Balliu.


Është përfolur kaq shumë për një romancë mes tyre për një kohë relativisht të gjatë, mirëpo asnjëri as nuk e mohonte dhe as nuk e pohonte.

Pas pas disa muaj që qarkullon ky lajm, Klevisi ka pushuar të gjitha zërat. I ftuar në emisionin e mëngjesit në Ora News, deputeti i PD është shprehur se mes atyre lajmeve nuk ka asgjë të vërtetë, janë thjesht thashetheme. Ildën, ai shprehet se nuk e ka asgjë tjetër përveç se një mikeshë të mirë, raporton Bordo.al.

“Unë me Ildën jem miq, njihemi prej kohësh. Ato janë lajme të rreme. E kam shumë shoqe, është super gocë, super gazetare, ka thyer dy-tre tabu në televizion, por nuk është ajo që raportohet”, është shprehur Klevisi.

Që të dy  po e mohojnë se një lidhje ekzison dhe ndoshta kjo duhet marrë si e vërtetë e mirëqenë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë