Loading…
UEFA shmangë duelin Shqipëri-Serbi: U ndanë vazot për shortin e Ligës së Kombeve
  • 07/12/2017 | 18:30

...

UEFA ka ndarë vazot para shortit për Ligën e Kombeve, që pritet të hidhet më 24 janar.


Shqipëria dhe Serbia janë një një vazo të Ligës C, që i bie se nuk do të jenë në një grup kualifikues.

Kundërshtarët e mundësh të Shqipërisë janë: Hungary, Romania, Skocia, Slovenia, Mali i Zi, Izraeli, Bullgaria, Finland, Cyprus, Estonia dhe Lithuania. /gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë