Loading…
Unë jam e fejuar, kush ma vodhi unazën: Pacientja flet të pavërteta pas intervenimit mjekësor
  • 11/01/2018 | 18:55

...

Një vajzë e re nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, pas një ndërhyrje mjekësore dhëmbë që kishte nën ndikimin e anestezionit, pretendon se ishte e fejuar.


Vajza e njohur me emrin Ally, poashtu akuzon spitalin se gjatë kohës sa ajo ishte në intervenim dikush i ka rrëmbyer unazën e fejesës, transmeton gazetametro.net

Mirëpo, vajza nuk ishte e fejuar në realitet dhe pranë saj ishte i dashuri i cili e pyet se me kë ishte e fejuar dhe ç’po ndodhte me të , megjithatë pas pak minutash Ally erdhi në vete.

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë:

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë