Loading…
Uragani në Teksas nxjerr në sipërfaqe krijesën e tmerrshme pa sy (Foto)
  • 13/09/2017 | 18:00

...

Një përbindësh i tmerrshëm pa sy ka dalë në sipërfaqe nga uragani që mori gjithë Teksasin, transmeton gazetametro.net.


Krijesa kolosale u gjet e kalbur në një plazh në qytetin e Teksasit, pas uraganit që shkatërroi SHBA’në Jugore.

Bisha e mistershme u zbulua nga grupi i konservimit të Shoqërisë Kombëtare të Audubonëve, i cili postoi postoi foto befasuese të përbindëshit në rrjetet sociale.

Lloji i krijesës, akoma nuk është konfirmuar edhe pse shumë ekspertë besojnë se është një lloj i gjarpërinjëve. Preeti Desai, drejtuesi i medias sociale i Shoqatës Kombëtare Audubon, foli për gjetjen e bishës së vdekur.

Ajo tha: “Ne ishim në një plazh në qytetin e Teksasit dhe e pamë këtë gjë nga larg, kështu që unë u afrova për të kuptuar se çfarë ishte./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë