Loading…
Vajza e re, lë në hije Xhesikën me këto foto
  • 13/11/2017 | 17:48

...

Seriali ‘O sa mirë’ po vazhdon të jetë njëri ndër më të pëlqyerit në vend, ndërsa në këtë sezon i janë shtuar shumë ‘përforcime’.


Është vajza kaqurrele me emrin Arta Elezaj ajo e cila tani po njihet si ‘Xhakarta’ e po i bën kokurencë të fortë Arta Nitajt e cila u rikthye sërish në serial si ‘Xhesika’, shkruan lajmi.net

Se ‘Xhakarta’ me të vërtetë po e sfidon atë vërehet në fotografitë që publikon në rrjete sociale aty ku duket tejet seksi.

Flokët padyshim se po e bëjnë të duket e veçantë po as me linjat trupore nuk po ia lëshon rrugën Arta Nitajt.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë