Loading…
Vajza në foto është njëra nga këngëtaret që kritikohet për operacione plastike, a ju duket se ka ndryshuar shumë?
  • 24/10/2017 | 09:23

...

A ju duket se ka ndryshuar shumë kjo këngëtare?


Mbase as nuk do ta kishte menduar ndonjë ditë se do të bëhej këngëtare por kjo i ndodhi Ana Kabashit.

Me disa këngë që solli dhe vokalin e saj ajo ka arritur të pëlqehet dhe të ketë adhurues të shumtë, shkruan rtv21.tvPor, kjo këngëtare ka qenë gjithmonë e përfolur edhe për paraqitjen e saj të jashtme, linjat trupore dhe fytyrën.

Shpesh herë është thënë se ajo ka bërë ndërhyrje kirurgjike. Së fundmi Ana ka publikuar disa fotografi nga koha kur ishte vajzë e vogël.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë