Loading…
Vajza që vodhi zemrën e Ronaldos (Foto)
  • 12/01/2017 | 10:08

...

Cristiano Ronaldo përveç që shënon gola e fiton çmime në fushën e futbollit, ai shënon edhe jashtë fushës.


Ai të hënën mbrëma është kurorëzuar me çmimin e lojtarit më të mirë të vitit 2016 nga FIFA dhe ylli portugez u shoqërua nga një modele. Fjala është për Georgina Rodriguez e cila ka tërhequr vëmendjen dhe zemrën e lojtarit të Real Madridit.

CR7 e ka njohur atë në një event të Dolce & Gabbana dhe tani ata janë bashkë. Ata janë takuar disa herë, ku nuk mund të shpëtonin paparacëve nga takimi i tyre në Paris.

3

Ai sot e kësaj dite vazhdon të jetë me të dhe duke u bazuar nga fotografitë, ai po kalon çaste të lumtura me bukuroshen, raporton gazetametro.net

2 s

georgina

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë