Loading…
Vajza rrah nënën, e bën për spital
  • 21/10/2017 | 13:28

...

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka ndodhur një rast i rëndë dhunë familjare në Prishtinë. Sipas policisë një vajzë ka sulmuar nënën e saj duke i shkaktuar edhe lëndime.


“Prishtinë 20.10.2017-00:30. Është arrestuar e dyshuara femër K/Shqiptare pasi që e njëjta pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht nënën e saj.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor, ndërsa e dyshuara pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.” thuhet në raportin ditor.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë