Loading…
Vajzat në Këngën Magjike sivjet, s’janë veç për bukuri
  • 06/12/2017 | 22:58

...

Sonte (e mërkurë) është duke u mbajtur nata e parë gjysmëfinale e edicionit të 19-të të festivalit “Kënga Magjike”.


Nata  e parë nisi nën drejtimin e bukurosheve të televizionit Klan, Arjola Shehu dhe Nenina Shtylla, krahas producentit të festivalit “Kënga Magjike”

Femrat në ekran shpesh janë parë si një “objekt” tërheqjeje, por kësaj radhe mesa duket, dy prezantueset bukuroshe kanë përmbysur rendin e shfaqjes ekstravagante në skenë.

Në momentin që të gjithë prisnin fustane, elegancë apo edhe provokime, Arjola dhe Nevina befasuan me paraqitjen e tyre, xhaketa në vend të dekoltesë, dhe pantallona elegantë në vend të minifundeve.

Mesazhi që ato transmetuan ka qenë i qartë: Femrat duken bukur edhe kur vishen thjeshtë dhe elegante si meshkujt, pa u ekspozuar apo tepruar në ekstravagancë.

Kështu duken bukuroshet Arjola Shehu dhe Nevina Shtylla në prezantimin e natës së parë të festivalit “Kënga Magjike 2017”

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë