Loading…
Vallëzim i kombinuar me teknologjinë 3D (Video)
  • 05/01/2017 | 19:36

...

Nino dhe Violet, nga Holanda, kanë arritur ta kombinojnë artin me teknologjinë moderne 3D në shfaqjet e tyre të vallëzimit.

Perfomanca e tyre ishte e hatashme saqë të gjithë mbeten të habitur dhe i duartrokisnin pandalë holandezët në skenë.

Ky spektakël u shfaq në kompeticionin ‘Britain’s Got Talent’ të vitit të kaluar. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë