Loading…
Valon Behrami martohet me skiatoren e njohur Lara Gut, shkëlqen ylli zviceran |FOTO
  • 12/07/2018 | 18:27

...

Valon Behrami është martuar me skiatoren zviceran, yllin Lara Gut.


Lojtari i njohur shqiptar, ylli i kombëtares zvicerane, Valon Behrami, është martuar me skiatoren zviceran, yllin Lara Gut.

Behrami dhe Lara u martuan më 11 korrik në Lugano.

Lara shkruan në Instagram:

“Ti dhe unë, familjet tona dhe miqtë më të ngushtë rreth nesh, ndjenjat e shtëpisë …. Nuk mund të imagjinonim një mënyrë më të mirë për të thënë po. 11 korrik 2018 »#loveislove”.

Publikisht, të dy që nga 18 marsi i këtij viti janë një çift. Në atë kohë, Mbretëresha e Skive shkroi në Facebook:

“Me Valon, kam mësuar fuqinë e të qenit çift dhe të kesh një person pranë jush që do të të marrë për dore dhe kurrë nuk do të të lërë vetëm. Valoni është gjëja më e bukur që më ka ndodhur ndonjëherë”,

Lojtari i njohur shqiptar, ylli i kombëtares zvicerane, Valon Behrami, është martuar me skiatoren zviceran, yllin Lara Gut.

Behrami dhe Lara u martuan më 11 korrik në Lugano.

Lara shkruan në Instagram:

“Ti dhe unë, familjet tona dhe miqtë më të ngushtë rreth nesh, ndjenjat e shtëpisë ….

Nuk mund të imagjinonim një mënyrë më të mirë për të thënë po. 11 korrik 2018 »#loveislove”.

Publikisht, të dy që nga 18 marsi i këtij viti janë një çift. Në atë kohë, Mbretëresha e Skive shkroi në Facebook:

“Me Valon, kam mësuar fuqinë e të qenit çift dhe të kesh një person pranë jush që do të të marrë për dore dhe kurrë nuk do të të lërë vetëm. Valoni është gjëja më e bukur që më ka ndodhur ndonjëherë”

 

Kujtojmë se Valoni, megjithatë, ishte ende në një marrëdhënie me Elena Bonzanin. Me të ka dy fëmijë Sofia (9) dhe Isabel (18 muaj). Më 23 shkurt, ai u nda nga Elena.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë