Loading…
Vdekje e dyshimtë në Prizren: Gjendet i vdekur në banesën e tij
  • 26/04/2018 | 19:44

...

Një person është gjetur  i vdekur në banesën e tij në Prizeren sot pasdite, trupi i pa jetë besohet të jetë i një shtetasi i Shqipërisë. Policia e Kosovës ka informuar se kjo vdekje po cilësohet si e dyshimtë dhe në rrethana ende të pa sqaruara.

Viktima po banonte në Prizeren, në lagjen “Jeni Mëhallë”, policia ka dalur në vendin e ngjarjes pas pranimi të një informate, shkruan gazetametro.net.

“Rreth orës 17:30 minuta, policia në Prizren e ka pranuar një informatë e cila bënte me dije se në një banesë në Lagjen ”Jeni Mëhallë” është gjetur një trup i pa jetë që besohet të jetë i një shtetasi të Shqipërisë i cili ishte me vendbanim. Hetues rajonal kanë dalë në vendin e ngjarjes. Pritet që edhe mjekoligjorët t’i bashkëngjiten ekipit të hetimeve”, thuhet në njoftimin e policisë.

Policia njofton se po punohet për zbardhjen e rastit dhe shumë shpejt do të bëhet zbardhja e këtij rasti./gazetametro.net.  

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë