Loading…
Vdes një zjarrfikës nga zjarri në California
  • 16/12/2017 | 22:20

...

 Në luftën kundër zjarreve në Kaliforni, ka humbur jetën një zjarrfikës, ku si pasojë e erërave, zjarri dhe tymi janë duke u përhapur.


Zjarrfikësi ka humbur jetën në fshatin ekskluziv Montecito, ku jetojnë të famshmit Oprah Winfrey, Ellen DeGeneres dhe shumë të tjerë.

Eksperti i mjekësisë ligjore Ventura County, sot publikoi raportin e autopsisë së të ndjerit Kori Iverson (32), por nuk ka dhënë detaje.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë