Loading…
Vdes tragjikisht modelja e njohur duke bërë video ‘topless’ në veturë
  • 13/10/2017 | 15:22

...

Një modele e njohur ka humbur jetën tragjikisht në një aksident trafiku derisa ishte në një dritare të veturës.


Natalia Borodin, e veshur vetëm me brekë të bardha, u filmua duke luajtur pothuajse tërësisht e zhveshur pa sytjena, ndërsa shoqja e saj filmoi veprimin në një telefon celular, transmeton Gazeta Express.

Derisa Natalia po argëtohej jashtë dritares së veturës pothuajse lakuriq ajo duket se është goditur në një shtyllë. Mirror Online ka vendosur të modifikojë sekondat e fundit këtij aksidenti.

Natalia, 35-vjeçare ishte në pushime në Republikën Domenikane me shoqen e saj 32-vjeçare Ivanna Boiraçuk nga Ukraina. Një raport tha se ajo u dërgua në spital dhe vdiq më vonë nga “lëndimet serioze”.

Gazeta ruse Moskovsky Komsomolets raportoi: “Gruaja po argëtohej duke demonstruar gjinjtë e saj të zhveshur ndërsa shoqëruesi i saj e çoi makinën.”

Aksidenti i tmerrshëm ndodhi në një autostradë pranë Punta Cana në republikën Domenikane.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë