Loading…
Vdiq këmbësori që u godit në autostradën ‘Ibrahim Rugova’
  • 12/08/2017 | 19:36

...

Mediat kanë raportuar gjatë ditës për një këmbësor që është goditur nga vetura në autostradën “Ibrahim Rugova”.

Këmbësori me iniciale Xh.M, i lindur në vitin 1966, sipas zëdhënësit të policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi, ka ndërruar jetë nga plagët e rënda që ka marr.

Krasniqi ka thënë për Indeksonline se ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:00, në daljen veriore për Prizren. Sipas tij, policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë