Loading…
Velina e pyeti: Pse femrat futbolliste nuk e heqin fanellën kur bëjnë gol? Kështu iu përgjigjet Shakohoxha
  • 17/12/2017 | 08:27

...

Është traditë e “Xing me Ermalin” që në mes të intervistës, Kejvina të hyjë në skenë dhe të bëjë pyetjen e saj me spec. E kësaj pyetjeje nuk i ka shpëtuar as i ftuari i mbrëmjes së sotme, Dritan Shakohoxha.


“Pse femrat futbolliste nuk e heqin fanellën kur bëjnë gol?”, e pyeti Kejvina Shakohoxhën.

“Sepse duhet ta kenë shumë të vogël gjoksin prandaj”, u përgjigj komentatori sportiv duke bërë të gjithë të qeshin.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë