Loading…
Vëllai ther vëllain me thikë në Suharekë
  • 14/03/2018 | 14:22

...

Një djalë nga Suhareka ka pësuar lëndime nga therrja me thikë që i bëri aksidentalisht vëllai.


Policia e Kosovës njoftoi se dje rreth orës 13 një i mitur i nacionalitetit ashkali ka therrur me thikë kuzhine vëllain e tij po ashtu të mitur.

Sipas policisë viktima është dërguar në tretman mjekësor.

Ky është rasti i tretë i therrjeve të të miturve që ndodhi dje sipas raportit ditor të policisë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë