Loading…
Vende të lira pune, apliko tani
  • 06/06/2017 | 14:54

...

Në Prishtinë, janë të haura dy vende të lira pune.


Vendet e punës:

-Një specialist i sektorit të përpunimit të mishit, dhe

-Një ndihmës në sektorin e përpunimit të mishit

Kërkesat:

-Kërkohet përvoja e punës, dhe referencat nga kjo përvojë pune

-Gjithashtu, kërkohet edhe dokumenti që dëshmon se aplikuesi nuk është nën hetime

-Vendi punës është në Prishtinë.

-Për aplikim, duhet të kontaktoni në këtë numër telefoni: 045/ 474-125

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë