Loading…
Vendimi ndaj Limajt, qindra njerëz në sallë
  • 24/11/2017 | 14:05

...

Sot pritet të merret vendimi ndaj zëvendëskryeministrit të Kosovës, Fatmir Limaj, në rastin e njohur si ‘MTPT’.


Për këtë rast që është në gjykim qe disa vite, po ka një interesim të madh, shkruan gazetametro.net.

Madje, në sallën ku pritet të jepet vendimi ndaj Limajt ishin mbi 100 njerëz, e që bëri që me vështirësi të arrijë të shkojë deri në bankën e të akuzuarit.

Limaj, ndryshe, po përballet me akuza për kohën kur ishte ministër i Tranportit dhe Postë-telekomunikacionit./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë