Loading…
Vendosi kafaz në kokë: Çelësin e ka vetëm gruaja e tij, ndërsa arsyeja do të ju befason
  • 08/02/2018 | 16:16

...

Duhanpirësit e vërtetë kur të vendosin të ndërpresin pirjen e duhani ballafaqohen me shumë probleme.


Ata përdorin metoda të ndryshme, dëgjojnë të gjithë këshillimin e  rrethit, përdorin pilula të ndryshme kundër pirjes së duhanit, por kur asgjë nuk ndihmon, ata i qasen metodave radikale.

Turku i cili ka vendosur që në mënyrë radilake të heq dorë nga duhani është bërë hit i vërtetë në rrjetë sociale, transmeton gazetametro.net

Ai ka vendosur kafaz në kokë, ndërsa censin e saj e ka vetëm gruaja e tij. Ajo ia hap vetëm kur është koha e ngrënies./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë