Loading…
Vesa Luma në dilema! Të votojë apo jo, pyet fansat
  • 19/11/2017 | 14:34

...

Sot po votohet në komunat të cilat shkuan në balotazh. Derisa qytetarët po e shfrytëzojnë të drejtën që u takon me ligj për të votuar, këngëtarja kosovare Vesa Luma ende ka dilema nëse duhet të dal të votoi.


Vesa ka hedhur një fotografi në rrjetin e saj social Instagram, ndërsa i ka pyetur ndjekësit e saj nëse duhet ta kryej obligimin e saj. E shumica ishin që ajo tu drejtohet kutive të votimit në kryqytet, pasi që Vesa është nga Prishtina.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë