Loading…
Veseli votoi, por gruaja e tij e mori gjithë vëmendjen e mediave me pamjen e saj
  • 19/11/2017 | 12:12

...

E gjitha në të kuqe, edhe kësaj radhe Violeta e Kadri Veselit rrëmben vëmendjen Obligimin qytetar për të votuar e ka shfrytëzuar dhe kryeparlamentari Kadri Veseli me bashkëshorten e saj Violetën.


Përveç procesit të votimit ajo çfarë ra në sy si zakonisht është erdhe dukja e gruas së tij, shkruan rtv21.tv Violeta kësaj radhë kishte zgjedhur për të veshur një fustan të kuq, i cili i shkonte shumë asaj, kombinuar me një palë këpucë  të bardha.

Edhe sitli i flokëve ishte ai i cili e bëri më të veçantë gruan e bukur të Veselit.

Më të fundit
...
  • 22/10/2018 | 21:43
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë