Loading…
Veshja e guximshme e Iggy Azalea në iHeartRadio Music Video Awards (Foto)
  • 19/06/2017 | 17:09

...

 Yggy Azalea guxoi me veshjen e saj në iHeartRadio Much Music Video Awards të dielën mbrëma mbajtur në Toronto, Kanada.

Rapperja australiane erdhi me një futsan ngjyhrë rozë që hapi sytë e të gjithëvë. Edhe pse jo edhe aq i përshtatshëm për masën e saj fustani qiti në pah të gjitha format e saj trupore, madje edhe rrezikonte që ti shpërthente ndonjë lidhëse, shkruan The Mirror, transmeton gazetametro.net

Veshja e  saj e dizajnuar nga Christian Cowan ishte e lidhur ngushtë nga njëra anë, duke zbuluar këmbët dhe barkun Iggy’t./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë