Loading…
Vetëm 1 në 100 persona mund t’i gjejnë 4 kafshë në këtë foto, ja cilat janë ato (Foto)
  • 16/06/2017 | 21:21

...

Veç një peizazhi piktoresk një sy i pastërvitur nuk mund të vërejë asgjë më shumë.


Në pamje të parë ju mund të shihni një shtëpi, një pemë, një gardh po kurrsesi nuk mund të dalloni 4 kafshë pa u fokusuar në fotografi.

Në fotografinë e mëposhtme fshihen 4 kafshë:

  1. Lepuri
  2. Foka
  3. Majmuni
  4. Gomari./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë