Loading…
Vetëm një në 20 njerëz mund ta vërejnë beben në këtë fotografi
  • 17/06/2017 | 14:02

...

Interneti është një burim i madh për mashtrimet e trurit, duke përfshirë iluzionet optike.


Kjo fotografi e fundit ka lundruar online për disa kohë. Shikoni fotografinë më poshtë dhe tregoni, a mund ta dalloni fëmijën e fshehur?

Në foto, ju do të shihni një çift duke vështruar në një liqen të qetë. Duket si një vend i vetmuar, por ata nuk janë vetëm.

Nëse ende nuk e keni vërejtur beben, ne kemi përgatitur një fotografi ku kemi theksuar me vija të kuqe formën e bebes, e marrur nga pema që gjendet në fotografi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë