Loading…
Veturat e vjedhura në Kosovë shkëmbehen me kanabis në Shqipëri
  • 16/12/2017 | 22:13

...

Ish-Kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, ka kohë që publikon në faqen e tij në Facebook mesazhe që ai i thotë se i vijnë nga qytetarët, të cilët kërkojnë publikimin e tyre në mënyrë anonime, transmeton Gazeta Metro.


Këtë herë, Berisha ka publikuar një mesazh nga një qytetar i cili pretendon që makinat e vjedhura në Kosovë kalojnë lirshëm në doganën shqiptare, pasi në këtë aferë janë të përfshirë kryedoganieri si dhe policët e kufirit.

Ai pretendon që veturat e vjedhura në Kosovë shkëmbehen me lëndë narkotike nga ana e kufirit të Shqipërisë.

LEXONI MË POSHTË POSTIMIN E PLOTË TË TIJ.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë