Loading…
Victoria Bekham pendohet për ndërhyrjen e saj kirurgjike (Foto)
  • 12/01/2017 | 11:48

...

Victoria Bekham ka paralajmëruar vajzat e reja ‘ Që mos ti bëjnë gjinjët operacion ‘

Në letrën të cilën e publikoi magazina Vogue në vitin 2016, dizenjatorja 42 vjeçare, pranoi se është penduar për kohën kur ajo vendosi ti bëjë gjinjët e saj më të mëdha, me anë të kirurgjisë plastike,shkruan The Mirror, transmeton Gazeta Metro.

victoria-beckham

‘’ Mësohuni ta duani veten tuaj ashtu siç jeni’’ shkruan ajo. ‘’Kjo është ajo qka unë dua të ju them. Lëreni lëkurën tuaj të marrë frymë, bëni më pak makiazh ( dhe asnjëhere mos e lejoni grimerin tuaj t’i heqë vetullat e juaja , efekti do të zgjasë përgjithmonë)’’.

matthew-williamson-spring-2007-front-row

victoria-beckham-wore-plaid-tan-pants-with-her-own-design-white-bell-sleeved-sweater-in-new-york-cit

david-and-victoria-beckham-attends-the-global-gift-gala

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë