Loading…
VIDEO: Balena noton afër bregut, shikoni reagimin e njerëzve
  • 12/08/2017 | 14:01

...

Një balenë gjigande i ka habitur të gjithë pushuesit në plazh.


Janë raste të rralla kur një balenë vendos që të notojë afër bregut, sepse mund të paraqesë një rrezik të madh për të, pasi kafsha ujore mund të ngecë në breg dhe rrezikon jetën e saj.

Por mesa duket kësaj radhe një ndër kafshët më ntë mëdha ujore ka vendosur ti bëjë një suprizë pushuesve, duke notuar afër tyre dhe po u dhuronte një shfaqje të bukur, ku të gjithë mbetën të mahnitur.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë