Loading…
VIDEO e vajzës që nuk prek barin do t’ju ndreq ditën
  • 11/11/2017 | 14:31

...

Një vajzë 11-muajshe e urren që të prekë barin, megjithatë prindërit e saj Pazi D dhe Lauren nga Gjeorgjia provuan që ta vendosnin në lulishten e oborrit të tyre ndërkohë që luanin me të.


Por reagimi i Kai ka qenë i pabesueshëm.

Momenti i adhureshëm është filmuar nga nënën e saj dhe video është bërë virale në internet.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë