Loading…
VIDEO HIT NË INTERNET: Polici ikë nga miu – do të përloteni duke qeshur
  • 07/02/2018 | 00:36

...

Për policët mendohet se janë sypatrembur dhe nuk ka asgjë që ua fut frikën.


Por kur ta shikoni reagimin e këtij polici, ju më nuk do të mendoni ashtu, dhe do t’u kujtohet se edhe ata janë si të gjithë të tjerët, që kanë ndonjë fobi, përcjell gazetametro.net.

Kjo video kur një polic tmerrohet nga një mi, është bërë hit në rrjetet sociale. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë