Loading…
Video për të mos humbur: Momentet më qesharake të referëve në fushë
  • 10/08/2017 | 21:30

...

Referët ndonjëherë mund të dalin jashtë çdo parashikimi. Ata mund të bëhen të dhunshëm, shumë miqësor, apo edhe shumë surprizues.


Në videon e mëposhtme tregohen disa prej momenteve ku referët kanë kaluar çdo limit në fushën e gjelbër. Është sa gazmore, aq edhe e frikshme.

Për më tepër ndiqni videon:

/gazetametro.net

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë