Loading…
Video për t’u mos humbur: Edi Rama sjellë versionin ‘Despacito’
  • 02/09/2017 | 14:09

...

Kryeministri shqiptar Edi Rama ndërsa çdo ditë uron mirë mirëmëngjesi ndjekësit e tij në rrjetet sociale, ka befasuar me një video të publikuar mëngjesin e sotëm në Facebook.


Në të ai publikon një video të përgatitur nga grupi “Çmendina dublim”, i njohur për përpunimin e videove dhe krijimin e situatave gazmore.

“Mirëmëngjes dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë video të krijuar nga çunat e supertalentuar të Çmendinës”, shkruan Rama.

Në të Kryeministri shfaqet në momente gjatë fushatës së 25 qershorit të cilat serviren si këngë, nën tingujt e këngës hit “Despacito.

“Nuk keni parë asgjë akoma, Shqipërinë do ta nxjerr nga dhoma… kam një plan të paparë”, thuhet në një pjesë të videos, të cilën e gjeni të plotë më poshtë.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë