Loading…
Video spektakulare për Shqipërinë e bukur nën tingujt e ‘Bareshës’ (Video)
  • 11/08/2017 | 13:08

...

Shqipëria, një vend bregdetar e malor me bukuri të jashtëzakonshme, dhe me një kulturë mjaft të pasur e tëherqëse vjen përmes një videoje të Shkëlzen Dolit.


Deti, malet, kështjellat, kultura, historia në përgjithësi e bëjnë Shqipërinë si në një ndër vendet më të vizituara e të bukura në rajon, shkuan Gazeta Metro

Bukuritë që ka vendi i shqiponjave i sjellë edhe violinisti Shkëlzen Doli në një video nën tingujt e të famshmes “Bareshës” së Nexhmije Pagarushës, duke shfaqur edhe bukuritë shqiptare.

Për për të parë këtë kombinim mes violinës e Shqipërisë, ndiqeni videon më poshtë:

/gazetametro.net

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë