Loading…
VIDEO: Testi më i vështirë i akademisë së policisë amerikane
  • 11/08/2017 | 21:40

...

Në Akademinë e Policisë në Indiana të SHBA-së, veç teorisë dhe ushtrimeve fizike duhet të kalosh edhe një test, disi të veçantë.


Ai është testi i seriozitetit. Eprori shkon një për një te kadetët dhe i provokon me lodra.

Ata duhet të ruajnë seriozitetin dhe të mos bien pre e provokimit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë