Loading…
Videoklipi i parë i Sabri Fejzullahut para 50 viteve
  • 14/11/2017 | 12:55

...

Këngëtari i njohur Sabri Fejzullahu numron më shumë se gjysëm shekulli që është në skenën muzikore.


Ai para disa dite ka festuar ditëlindjen e 70-të, ndërsa në skenë është i pranishëm tash e 50 vite.

Videoklipin e parë Sabri Fejzullahu e kishte xhiruara para 48 viteve, në vitin 1969.

Kënga e tij me videoklip, mund të jetë kënga e parë e vizualizuar në Kosovë.

Më poshtë ju sjellim pjesë nga videoklipi i parë i këngëtarit.

KËTU për VIDEO.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë