Loading…
Vildane Zeneli zgjat këmbët me fotoshop (Foto)
  • 11/08/2017 | 15:57

...

Modelja me famë shqiptare Vildane Zeneli njihet për linjat seksi.


Ajo kohë pas kohe freskon Instagramin e saj duke postuar imazhe provokuese.

Edhe pse ka forma të mira Vildanja nuk është e kënaqur me dukjen duke zhgënjyer fansat të cilët e kanë akuzuar se përdor’photoshop’.

A post shared by Vildãné (@vildanezeneli) on

Zeneli zgjat këmbët me program për tu dukur më e gjatë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë