Loading…
Vjehrra po shkrihet pas Marinës, shikoni se çfarë ka bërë nëna e Getit për të
  • 13/11/2017 | 15:55

...

Marina ishte nusja më e përfolur nga vera e kaluar. Raportet e saj me familjen e Getit janë kthyer në temë të mediave.


Por ata janë të kujdesshëm në postimet e tyre në rrjetet sociale duke u paraqitur në formën më të mirë, shkruan orainfo.

Është nëna e Getit ajo që e shpreh dashurinë që ka ndaj nuses së tij publikisht.

Një foto e Marinës duket se po e shkrin vjehrrën, prandaj edhe e ka ndarë me miqtë e saj.

Ja cila foto i ka pëlqyer më së shumti nënës së Getit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë