Loading…
Vogëlushi që u mbijetoi 22 operacioneve të trurit, arrin që të shkojë në shkollë
  • 12/10/2017 | 08:36

...

Ky djalë 5 vjeçar nga Britania e Madhe dëshmoi se çdo gjë është e mundur, kjo sepse ai pas plot 22 operacioneve të kryera në tru arriti që të jetë i pranishëm në ditën e tij të parë në çerdhe.


Nuk ka fjalë që mund ta përshkruajnë gëzimin e nënës së tij në këtë ditë, përderisa shikonte djalin e saj duke bërë hapat e parë në shkollë, përcjell Gazeta Metro.

Ai erdhi në jetë me një lindje të parakohshme  dhe si rezultat i kësaj pati ndërlikime të vazhdueshme me shëndet.

Mjekët nuk patën pritshmëri që ai do të jetonte.

Me gjithë vështirësitë në shëndet, ai tani është përplot energji dhe dashuri për lojërat dhe shokët e tij. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë