Loading…
Volkswagen prezanton modelin më të ri, Arteon (Foto)
  • 09/06/2017 | 17:02

...

Volkswagen thotë se Arteoni nuk është zëvendësim për Passat CC, por një anëtar i ri i familjes së madhe gjermane.


Sipas Top Gear, vetura e re është e ndërtuar mirë dhe me elegancë të theksuar. Arteon’i ofron hapësirë të madhe dhe është i pajisur me teknologji të shumtë.

Gjërat që vlerësohen negative për këtë makinë është çmimi i lartë si dhe fakti që nuk ofron ndonjë vozitje shumë të veçantë.

Përfundimisht, Top Gear i ka dhënë kësaj veture notën 7 nga 10. /gazetametro.net

 

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë