Loading…
Vozitja e çmendur në rrugët me borë në Prishtinë
  • 28/02/2018 | 21:40

...

Një shofer në qendër të Prishtinës ka shfrytëzuar rrugët e zbrazëta duke drejtuar veturën e tij me luhatje të vazhdueshme sa në njërën, sa në tjetrën anë.


Shoferi fillimisht shihet në dalje të Prishtinës duke vozitur në mënyrë të rrezikshme veturën e tij, teksa një vozitje të tillë vazhdon ta bëjë edhe më tej.

Video është publikuar nga rtv 21 teksa për tre minuta të gjiruar shihet vozitja e veturës në mënyrë të rrëzikshme.

https://www.facebook.com/RTV21live/videos/1522972794467188/?t=6

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë