Loading…
Vrau tërë familjen e pastaj edhe vehten
  • 11/01/2017 | 11:45

...

Policia daneze kumtoi sot se beson që një mashkull 45 vjeç e vrau bashkëshorten e vet, katër fëmijë dhe pastaj kreu vetëvrasje.


Të vrarë janë gruaja 42 vjeçe dhe dy djem dhe dy vajza, të moshës nëmes 3 dhe 16 vjeçare, transmeton gazetametro.net.

Deri tani motivi nuk është i njohur, ndërsa policia tregon për mënyrën se si janë vrarë. Besohet se janë vrarë me rrjedhjen e gazit.

Tragjedia familjare kishte ndodhur të hënën në një fshat në juglindje të Randersit, rreth 185 kilometra në juglindje të Kopenhagës, transmeton AP. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë