Loading…
VV edhe sot dërgon në Kuvend peticionin kundër Demarkacionit
  • 23/02/2018 | 11:49

...

Deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje kanë sjellë edhe sot në Kuvend peticionet e qytetarëve që kundërshtojnë marrëveshjen e kufirit me Malin e Zi.


Ata po e shfrytëzojnë pauzën e Kuvendit për ti bartur peticionet dhe për ti futur në sallën e Kuvendit.

Kryetari Veseli ka kërkuar pauzë 5-10 minutëshe për tu dhënë kohë konsultimet me shefat e grupeve parlamentare për të votuar ose jo shmangien nga rregullorja dhe për i hapur rrugë votimit të marrëveshjes së demarkacionit.

Avdullah Hoti i turpëruar nga mënyra si Haradinaj i drejtohet vendit

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë