Loading…
WhatsApp do të bllokohet në këtë datë
  • 29/12/2017 | 17:28

...

Një lajm i keq vjen së fundmi për të gjithë ata që si mjet komunikimi përdorin më së shumti aplikacionin WhatsApp tashmë i bërë pjesë në komunikimin tonë të përditshëm në shkëmbimin e mesazheve.


Nëse doni që urimi për ndërrimin e viteve t’i shkoj personit që doni, atëherë mos ja dërgoni nëpërmjet këtij aplikacioni.

Kompania njofton se WhatsApp nuk do të funksionojë natën e ndërrimit të viteve, të paktën në disa lloje smartfonësh dhe platforma celulare. Kjo për shkak të një përditësimi në një blog post.

Kini kujdes! Nëse doni të uroni natën e Vitit të Ri më mirë të përdorni çdo aplikacion tjetër përveç WhatsApp.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë