Loading…
‘Why him’ premierë botërore në Kino ABC (Video)
  • 04/01/2017 | 17:49

...

Kinemaja ABC si kenamaja e parë tek ne që prezanton vlerat kinematografike vazhdon me sjelljen e prmierave botërore, për shikuesit kosovarë.


Me 5 janar 2017 jepet premiera e filmit ”Why him” nga regjisori John Hamburg. Filmi fillon në ora 20:00, transmeton gazetametro.net.

Një baba krijon një marrëdhenie të hidhur rivaliteti me të dashurin e ri e të pasur të vajzës së tij. Filmi është i zhanrit komedi, zgjat 111 minuta me aktorët James Franco, Bryan Cranston, Zoey Deutch. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë