Loading…
Xhensila Myrtezaj ‘nuse për shtëpi’, shikoni çfarë bën për Bes Kallakun
  • 13/10/2017 | 11:27

...

Këngëtarja Xhensila Myretzaj ka pothuajse dy muaj që është martuar.


Vëmendje nuk është shuar akoma dhe Xhensila po vazhdon të jetë akoma e shumëkomentuar.

Këngëtarja në Instastory ka hedhur një video ku shihet se është në kuzhinë, teksa po përgatiste ushqimin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë