Loading…
Ylli i Barcelonës: Më vjen turp të dal nga shtëpia
  • 13/03/2018 | 08:47

...

Mesfushori i Barcelona-s Andre Gomes ka zbuluar se nuk po e shijon futbollin në kohët e fundit.


Ai nuk ka arritur të përshtatet aq mirë pas transferimit të tij në Camp Nou nga Valencia në 2016 dhe ka folur hapur mbi vështirësitë e tij.

Nuk ndihem mirë kur luaj…nuk po e shijoj atë që po bëj,” zbulon Gomes për Panenka.

“Shokët më thonë se po luaj me frena dore dhe ata kanë të drejtë. Është diçka që po më shqetëson dhe nuk po dal dot nga kjo situatë. Gjërat ndryshuan pas gjashtë muajve të para dhe kishte më tepër presion, që është normale por unë jam shumë kritikues ndaj vetes… “, tha ai.

“Jam një perfeksionit dhe nuk mund të toleroj gabimet e mua, po bëhet si ferr…mbase nuk është fjala e duhur. Kjo më bën të ndihem i turpëruar dhe ndonjëherë nuk dal dot nga shtëpia për shkak të turpit kur njerëzit më shikojnë”, u shpreh Gomez.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë