Loading…
Ylli i Barcelonës pranë Premierligës
  • 19/06/2017 | 15:15

...

Arsenali është duke përgatitur një ofertë 30 milionëshe për Arda Turanin e Barcelonës, sipas disa raporteve në Turqi dhe Spanjë.


30 vjeçari nuk është më i dëshiruar tek klubi Katalan, duke bërë që Interi të bëjë ofertë.

Sidoqoftë Topçinjtë janë afër të mbyllin marrëveshjen, me ish yllin e Atletico Madridit të interesuar për t’iu bashkuar menaxherit Arsene Wenger./Gazeta Metro/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë