Loading…
Zafir Berisha i Nismës tregon gishtin e mesëm
  • 21/02/2018 | 09:54

...

Deputetit të Nismës socialdemokrate, Zafir Berisha, nuk i ka shkuar në mendje që teksa fliste po jepte mesazhe edhe jo të duhura.


Ndonëse pa qëllim, deputeti i partisë së Limajt ka treguar gishtin e mesëm në drejtim të anëtarëve të komisionit ku bën pjesë dhe ai, shkruan gazetametro.net.

Berisha e përsërit këtë gjest disa herë, ndërkohë që fliste me shefin e grupit negociator të Kosovës, Avni Arifi.

Gjatë fjalës së tij ndërkohë që me gisht të mesëm rregullonte syzet, Berisha tha se i vjen keq për Avni Arifin që krejt çka mund të bëjë në fund të dialogut është që të marrë ndonjë nofke sikur Edita Tahiri./gazetametro.net


Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë